Home / Politik / I ngrysur, kush është politikani që shoqëroi Ramën në kafen e mëngjesit

I ngrysur, kush është politikani që shoqëroi Ramën në kafen e mëngjesit

0

User Rating: Be the first one !

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë një foto në profilin e tij në Instagram, ndërsa konsumon kafen e mëngjesit.

Ai ndodhet ulur në një bar, duke konsumuar kafen e mëngjesit, ndërsa përballë tij është presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.
Foto është cilësuar nga Rama si ‘foto e ditës’, por ajo që bie në sy është qëndrimi i kryeministrit me një shikim të ngrysur dhe i mendueshëm ndërsa bisedon me presidentin Thaçi

Facebook Comments

About Albasoul