Cfare ka te re?
Albasoul.Al - Shpirti I Shqipetarit Eshte Shqiptaria!!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Albasoul.al!

Poezi Dashurie

ErLa

Member
Staff member
#2
Dua të jem cigare si nikotine te kaloj ne buzet e tua....Te hy ne gjakun tend atje te të them sa shumë Te Dua...Dua te jem heroine te rri ne venat e tua...keshtu do të jemi gjithmone bashke se une do jem drogë e ti zdo jetosh dot pa mua...
 

Top