Cfare ka te re?
Albasoul.Al - Shpirti I Shqipetarit Eshte Shqiptaria!!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Albasoul.al!

Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

Albasoul

Well-known member
Staff member
#1
Fundi i Edi Rames eshte paksa i komplikuar. Deri me sot ka dy variante:

1. Varianti Ardian Klosi ku Edi Rama ia heq vetes me overdoze droge. Ardian Klosin Edi Rama e kish "shok per koke" e kur ky ia hoqi vetes, miqte e shoket ne Tirane i rrinin prane Edit se kishin frike se mos u bente ndonje te pabere.

2. Varianti tjeter dhe varianti me i ngjashem, Edi Ramen e pret fundi i Haxhi Qamilit. Ate do ta varrin tek Ura e Lanes ne Tiranes, gjithe shqiptaret qe preku ne seder ne nje kohe shume te shkurter. Tek Ura e Lanes e varri edhe Esat Pashe Toptani ysmeqarin e vete Haxhi Qamil, i cili ne mungese te tij, beri namin ne Shqiperine e Mesme.

Nje gje eshte e sigurt, budallai nuk ve mend kollaj, dhe deri me sot shqiptaret i kane hapur rrugen. Por ju garantoj une qe nuk do t'ia hapin shume me gjate. Per dy dite hyn ne fuqi edhe ligji qe shqiptaret nuk duhet te pine me duhan, edhe ligji qe duhet te paguajne 3 here me shume per sigurimin e makinave.

E me e bukura do te jete, qe situata do te dali jashte cdo kontrolli pasi ai po i prek shqiptaret atje ku nuk mban me, dhe keta nuk do t'ia dine me as per opozite, e as per miqte tane amerikane e evropiane.

Alb

P.S Njerezit budallenj nuk dine te japin doreheqje.
 

Top