You cannot copy content of this page

Basha fton shqiptarët në protestë: Asnjë hap pas!

Basha fton shqiptarët në protestë: Asnjë hap pas!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha zgjodhi rrjetet sociale për tu bërë thirrje shqiptarëve që t’i bashkohen protestës së të hënës pasdite në Tiranë.

Basha thotë se duhet të bashkohemi të gjithë kundër diktaturës së krimit, në mbrojtje të lirisë dhe dinjitetit, kundër bandës që grabit gjithçka, për familjet dhe fëmijët.

Basha thotë se nuk do të ketë asnjë hap pas duke përsëritur sloganin “Rama ik”.

Por kreu i qeverisë i është përgjigjur me një thënie Winston Churchill.

“Problemet pas fitores janë më të kënaqshme se sa ato pas humbjes, por jo më pak të vështira” – shkruan Rama.

Comments

comments

Erald

Behu pjes e lajmit , dergoni video , foto, poezi ,cenime ,probleme ,histori... ne i publikojme ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *