You cannot copy content of this page

Tjetër viktimë në plazhin e Durrësit

Tjetër viktimë në plazhin e Durrësit

Një i moshuar ka ndërruar jetë paraditen e sotme rreth orë 11:45, në lagjen nr.13, Durrës. Sipas njoftimit të policisë  70 vjeçari me inicialet F.M., banues në Bosnje është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë.

Ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, ku ka ndërruar jetë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Comments

comments

Erald

Behu pjes e lajmit , dergoni video , foto, poezi ,cenime ,probleme ,histori... ne i publikojme ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *