You cannot copy content of this page

Babai mostër abuzonte me të bijën/ Vajza e denoncon në Fiks Fare pas 3 vitesh dhunim

Babai mostër abuzonte me të bijën/ Vajza e denoncon në Fiks Fare pas 3 vitesh dhunim

“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së martës një ngjarje tronditëse. Një inçest brenda familjes. Një baba që abuzon sistematikisht me vajzën e tij për 3 vite me radhë e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e dhunonte të bijën që ajo të mos tregonte. Vajza është dhunuar nga i ati që në moshën 15 vjeçare dhe vetëm pas tre vitesh morri kurajën ta denonconte atë. Fiks Fare në investigimin e tij rrëfen për situata që kalojne çdo kufi shoqëror.

Comments

comments

Erald

Behu pjes e lajmit , dergoni video , foto, poezi ,cenime ,probleme ,histori... ne i publikojme ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *