You cannot copy content of this page

Sapo ishte martuar, kush është 27 vjeçari që mbeti i vde.kur nga aksidenti në Kavajë

Sapo ishte martuar, kush është 27 vjeçari që mbeti i vde.kur nga aksidenti në Kavajë

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur këtë mbrëmje pranë Prokurorisë së qytetit. Viktima u identifikua si Caush Ballabani nga Kavaja.

27 vjeçari që udhëtonte me biçikletë ëshë përplasur nga një makinë.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin dhe për të mundësuar arrestimin e tij.

Po ashtu hetimet pritet të zbardhin edhe shkaqet që sollën këtë aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, identiteti i të cilit ende nuk është mësuar.

AlpeNews.al mëson se 27 vjeçari ishte martuar vetëm pesë muaj më parë. Viktima është personi mëposhtë

Comments

comments

Erald

Behu pjes e lajmit , dergoni video , foto, poezi ,cenime ,probleme ,histori... ne i publikojme ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *