You cannot copy content of this page

Tragjedi në autostradën Shkup-Tetovë, disa të vdekur nga përmbysja e autobusit (Foto+Video)

Tragjedi në autostradën Shkup-Tetovë, disa të vdekur nga përmbysja e autobusit (Foto+Video)

Para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë ka ndodhur një tragjedi e rëndë nga rrokullisja e një autobusi, që për pasojë ka edhe disa të vdekur, mëson TetovSot.

Siç mëson TetovaSot nga informacionet jozyrtare ka disa të vdekur por nuk dihet numri i saktë i tyre.

Sipas dëshmitarëve thuhet se shkak i aksidentit ishte plasja e gomës së autobusit.

Ekipet e policisë, zjarrfiksave dhe ndihmës së shpejtë janë në vendngjarje.

Aksidenti on Vidnews.

Comments

comments

Erald

Behu pjes e lajmit , dergoni video , foto, poezi ,cenime ,probleme ,histori... ne i publikojme ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *