Recent content by Albasoul

 1. Albasoul

  Tkm JeT

  :love::love::love::love::love:
 2. Albasoul

  Me Mungon Erla

  :love::love::love::love::love:
 3. Albasoul

  Me Mungon Erla

 4. Albasoul

  Thenje..

  :love::love::love::love::love::love:
 5. Albasoul

  Njerez Ne Nevoj

  Jepni NJe Ndihme Sado e Vogel Por Cmohet
 6. Albasoul

  <3

  <3
 7. Albasoul

  😎

  :love::love::love::love::love::love:
 8. Albasoul

  🤗

  :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:
 9. Albasoul

  Per Jeten time

 10. Albasoul

  Kalimtari Gjen Foshnjën E Bra’ktisur Mes Ferrave Dhe Bën Diçka Që Askush Në Atë Vend Nuk Guxon Ta Bëj

  Ndërsa një burre po kalonte nëpër rrugët e Gujarit, Indi, ai dëgjoi diçka që e bëri atë të ndalet. Një zë i çuditshëm, si një bri’tmë, po vinte nga disa shkurre afër. Kurioz dhe i shq’etësuar, ai shkoi për të gjetur se çfarë ishte. Shtrirë në tokë në mes të shkurreve ishte një vajzë e vogël...
 11. Albasoul

  Një mal me probleme për prodhuesit shqiptarë

  Sfidat me të cilat përballen çdo ditë bizneset prodhuese në Shqipëri nuk janë të pakta. Bizneset prodhuese kanë një kontribut të gjerë në punësim, por edhe në vlerën e shtuar që i japin ekonomisë. Ato vuajnë konkurrencën rajonale për të kapur tregjet, në një kohë kur produktet “Made in Albania”...
 12. Albasoul

  Mirmengjesi

 13. Albasoul

  Fondi Albasoul & Takohu.com

  Ide super urime
 14. Albasoul

  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i Edi Rames eshte paksa i komplikuar. Deri me sot ka dy variante: 1. Varianti Ardian Klosi ku Edi Rama ia heq vetes me overdoze droge. Ardian Klosin Edi Rama e kish "shok per koke" e kur ky ia hoqi vetes, miqte e shoket ne Tirane i rrinin prane Edit se kishin frike se mos u bente ndonje...
Top