Albasoul.Al - Shpirti I Shqipetarit Eshte Shqiptaria!!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Albasoul.al!

Vizitorët aktualë

Everyone Anëtarët Guests Robots

 1. Guest

  • Viewing forum list
 2. Guest

  • Viewing thread
 3. Guest

  • Viewing latest content
 4. Robot: Google

  • Viewing latest content
 5. Guest

  • Viewing latest content
 6. Robot: Majestic-12


Page Title

Leter Dashurie

Er Per Su

Sa të dua s’gjej dot fjalë,
të t’përshkruaj ska mbiemër,
po ta them në vesh ngadalë —
të kam zemër, thellë në zemër.,
Ty stë gjen as në gojëdhëna
kulmi i bukurisë së femrës—
sa zili të ka dhe hëna...

Created By Alb

Online statistics

Anëtarët në linje
0
Guests online
4
Total visitors
4

Top