Search results

 1. Albasoul

  Tkm JeT

  :love::love::love::love::love:
 2. Albasoul

  Me Mungon Erla

  :love::love::love::love::love:
 3. Albasoul

  Me Mungon Erla

 4. Albasoul

  Thenje..

  :love::love::love::love::love::love:
 5. Albasoul

  Njerez Ne Nevoj

  Jepni NJe Ndihme Sado e Vogel Por Cmohet
 6. Albasoul

  <3

  <3
 7. Albasoul

  😎

  :love::love::love::love::love::love:
 8. Albasoul

  🤗

  :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:
 9. Albasoul

  Per Jeten time

 10. Albasoul

  Kalimtari Gjen Foshnjën E Bra’ktisur Mes Ferrave Dhe Bën Diçka Që Askush Në Atë Vend Nuk Guxon Ta Bëj

  Ndërsa një burre po kalonte nëpër rrugët e Gujarit, Indi, ai dëgjoi diçka që e bëri atë të ndalet. Një zë i çuditshëm, si një bri’tmë, po vinte nga disa shkurre afër. Kurioz dhe i shq’etësuar, ai shkoi për të gjetur se çfarë ishte. Shtrirë në tokë në mes të shkurreve ishte një vajzë e vogël...
 11. Albasoul

  Një mal me probleme për prodhuesit shqiptarë

  Sfidat me të cilat përballen çdo ditë bizneset prodhuese në Shqipëri nuk janë të pakta. Bizneset prodhuese kanë një kontribut të gjerë në punësim, por edhe në vlerën e shtuar që i japin ekonomisë. Ato vuajnë konkurrencën rajonale për të kapur tregjet, në një kohë kur produktet “Made in Albania”...
 12. Albasoul

  Mirmengjesi

 13. Albasoul

  Fondi Albasoul & Takohu.com

  Ide super urime
 14. Albasoul

  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i Edi Rames eshte paksa i komplikuar. Deri me sot ka dy variante: 1. Varianti Ardian Klosi ku Edi Rama ia heq vetes me overdoze droge. Ardian Klosin Edi Rama e kish "shok per koke" e kur ky ia hoqi vetes, miqte e shoket ne Tirane i rrinin prane Edit se kishin frike se mos u bente ndonje...
 15. Albasoul

  Amaneti i Hasan Prishtines:

  Kosova ashte gjaku i deshmorevet te kombit Shqiptar qe s’i shitet as i falet kujt! Veprime e jo fjale, bashkim e jo percamje Vllazen! Kerkojne prej nesh qe atdheun ta trajtojme si mall tregu. Jo, kurre! Si dje, sot, neser e perhere, ATDHEU ka qene dhe asht gjaja ma e shejte per ne. Te gjithe...
 16. Albasoul

  Ndërron jetën në moshën 77-vjeçare aktori i njohur shqiptar Rikard Ljarja.

  Ndërron jetën në moshën 77-vjeçare aktori i njohur shqiptar Rikard Ljarja. Aktori prej 3 muajsh vuante nga një sëmundje e rëndë dhe nuk dilte nga shtëpia prej kohësh. Pasditen e së hënës, 20 prill, zemra e tij pushoi së rrahuri duke mbyllur sytë përjetë në këtë botë. Ai ishte bashkëshorti i...
 17. Albasoul

  Rëndohet bilanci

  Ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja 52-vjeçare, viktima e 9 me COVID-19 në Shqipëri, 186 të infektuar Një 52 vjecare ka ndërruar jetë sot në spitalin Infektiv duke e cuar në 9 numrin e viktimave në Shqipëri nga COVID 19. Në njoftimin zyrtar Ministria e Shëndetësisë tha se 52-vjeçarja nga...
 18. Albasoul

  Kjo është Valbona, një nga dhjetëra e më shumë infermiere që në Shqipëri por përballen në vijën e parë me koronavirusin.

  Fytyrae e saj tashmë po përcillet në të gjitha rrjetet sociale si imazh i kohës që po kalojmë, një heroinë e jetës. Valbona e ka fytyrën gjithë shenja nga maska por ajo duhet të përballet çdo ditë dhe me një shqetësim tjetër, pasi duhet të lutet që të mos infektojë vajzën e saj të sëmurë në...
 19. Albasoul

  Noku

Top