Cfare ka te re?
Albasoul.Al - Shpirti I Shqipetarit Eshte Shqiptaria!!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Albasoul.al!

Na Bashkoi Albasoul

Albasoul

Well-known member
Staff member
#1
E hapa kete teme per t'ju sqaruar disa gjera rreth Irc. albasoul.al

Tek ky nenforum mund te hapni tema apo te beni pyetjet tuaja rreth Irc.albasoul.al chat

Irc.albasoul.al ose ndryshe internet relay chat nepermjet te cilit ju keni mundesine te futeni dhe te bashkebisedoni me shqiptaret nga vende te ndryshme te botes, me te cilet ju do komunikoni dhe do argetoheni duke kaluar caste teper te kendshme. Chati eshte i hapur 24 ore ne dit per 7 dit ne jave. (Siper keni obsionin chat 24/7 dhe mund te hyni tek #Shqipet ose #ndihme per te mare ndihmen e duhur.)

Per cdo pyetje qe mund te keni mund te kontaktoni operatoret tane si ktu ne kete nenforum ashtu dhe ne kanalin #ndihme ku operatoret do ju japin ndihmen e duhur.

Kanali #Ndihme do ju hyje me shume ne pune ne lidhje me problemet qe mund te keni per te hyre ne chat.

Ju uroj argetim sa me te kendshem
 
Last edited:

Top