Cfare ka te re?
Albasoul.Al - Shpirti I Shqipetarit Eshte Shqiptaria!!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Albasoul.al!

Pa Gjurmë

Bisha

Moderator
Staff member
#1
Pershendetje Të gjitheve Pasi Emisioni i drejtuar nga Aida Shtino "Njerëz të Humbur - Missing People Albania" pasi ky emisioni eshte mbyllur. Tani te nderuar forumistë egziston emisioni "Pa Gjurme" kete emision e drejton gazetarja Odeta Dume dhe drejtohet ne televizionin Report Tv.
Pa Gjurme - Nga e hena ne te premten 17:00-18:00(E enjte 21:00-23:00) ne televizionin ne Report Tv ne kerkim te njerzve te humbur. Kontaktoni ne numrat e telefonit ne Viber dhe Whatsapp ose ne SMS +355 69 99 55 698. Denonconi historine tuaj ose nese keni informacione per historite qe ti trajtojne ju lutem kontaktoni ne numrin --> +355 69 99 55 698.
 

Top